STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 14:09:03

Konkurs Poezji Religijnej zorganizowany przez Zespół Szkół w Szubinie
WYDARZENIA 2007/2008

news: konkursreligijnyszubin.jpg 22 kwietnia (wtorek) 2008r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kolejnej edycji Konkursu Poezji Religijnej zorganizowanym przez Zespół Szkół w Szubinie.
Konkurs adresowany był dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Wzięło w nim udział 21 uczestników z czterech placówek - Zespoły Szkół ze Żnina, Szubina, Kcyni i Karnowa.
Celem głównym konkursu było:
- rozwijanie twórczości religijnej dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem piękna zawartego w Psalmach,
- uwrażliwienie na piękno poezji,
- propagowanie postaw religijnych,
- integracja środowisk szkolnych.

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu I miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła uczennica naszej szkoły Agnieszka Drzażdżyńska. W nagrodę otrzymała pięknie ilustrowaną Biblię multimedialną oraz pamiątkowy dyplom. Pozostali uczestnicy (uczniowie wszystkich placówek) otrzymali książki o tematyce religijnej i dyplomy. Do konkursu uczniów przygotowała pani Violetta Czekaj.