STRONA GŁÓWNA · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT 24-09-2018 19:19:29

SAMORZĄD SZKOLNY

EEG BIOFEEDBACK

METODA TOMATISA

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Integracyjne spotkanie z kolędą i pastorałką
WYDARZENIA 2017/2018

Jak co roku byliśmy organizatorami „Integracyjnego spotkania z kolędą i pastorałką”, które odbyło się 25 stycznia. Do wspólnego kolędowania zaprosiliśmy: Zespół Szkół Publicznych nr 1, Szkołę Podstawową nr 2, Szkołę Podstawową nr 5, Niepubliczne Przedszkole  „U Boba”, Przedszkole Miejskie nr 2. Zarówno dzieci przedszkolne jak i młodzież szkolna, śpiewem i refleksją słów kolęd, pastorałek, wierszy oraz krótkich inscenizacji o tematyce świątecznej zgłębiło i ukochało tajemnicę Bożego Narodzenia. Czas pobytu w  świątyni mariackiej, bo tam właśnie odbywało się kolędowanie, przybliżył wszystkich do Boga, był pewnego rodzaju wyznaniem wiary, umocnieniem jej i pogłębieniem przeżycia Tajemnicy Narodzin Boga. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie : Ewa Plewa, Angelika Przybyła, Adrian Kuźniarek, Mariusz Błażak, Jakub Michałowski, Natalia Lasecka, Mariusz Szwed. Uczniów do występu przygotowała p. Kasia Siwak, a nad całością czuwała i spotkanie przygotowała p. Violetta Czekaj.

news: koledykosciol.jpg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2017/2018