STRONA GŁÓWNA · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT 24-09-2018 20:12:47

SAMORZĄD SZKOLNY

EEG BIOFEEDBACK

METODA TOMATISA

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Konkurs Poezji Religijnej w Szubinie
WYDARZENIA 2017/2018

Uczniowie ZSS  po raz kolejny wzięli udział w Konkursie Poezji Religijnej organizowanym przez ZSS w Szubinie. Tegoroczny –jubileuszowy, bo odbywający się po raz 15-sty konkurs odbył się 6 lutego .Uczniowie mogli zaprezentować swoje interpretacje wierszy min. ks. Twardowskiego, ks. Tichnera, J. Kochanowskiego ,czy R. Brandstaettera. Uczniów oceniało jury w składzie ks. Kan. T. Lesiński, dyr. Rejonowej Biblioteki w Szubinie p. M. Rzeszewski , ks. Paweł Białczyk oraz p. Marlena Nowaczewska przedstawicielka MOPS. Poezja wprowadziła nas w inny, piękny świat oraz poruszyła nasze uczucia do Boga i ludzi . Celem konkursu jest bowiem propagowanie wśród dzieci i młodzieży wartości religijnych oraz uwrażliwianie ich  na piękno poezji chrześcijańskiej.

Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca. Werdykt jury przedstawia się min.:

Gimnazjum: I miejsce - Adrian Kuźniarek

Szkoła podstawowa: II miejsce – Mariusz Błażak

Szkoła PdP: II miejsce – Mariusz Szwed

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!!!!

Zwycięzcy i wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Uczniów do konkursu przygotowała p. Violetta Czekaj.

news: konkurswszubinie2018.jpg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2017/2018