STRONA GŁÓWNA · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 20-04-2019 18:34:24

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Rekolekcje 2018
WYDARZENIA 2017/2018

W dniach od 12 -14 marca odbywały się rekolekcje wielkopostne. Przewodniczył im ks. Proboszcz Witold Sadłowski. Rekolekcjonista w bardzo prosty i sugestywny sposób przybliżył nam prawdy wiary, rozumienie sakramentów pokuty i eucharystii oraz naszej przynależności do wspólnoty jaką jest Kościół. Wtorek, był wyjątkowym dniem ze względu na to, że oprócz nauki rekolekcyjnej uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej. Wędrowaliśmy korytarzami naszej szkoły, by kolejno zatrzymywać się przy kolejnych stacjach i rozważać mękę i śmierć Jezusa. Wszystkie stacje przygotowane i odczytane zostały przez uczniów, towarzyszył im śpiew oraz podniosła, pełna skupienia i zasłuchania atmosfera.

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019