STRONA GŁÓWNA · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 20-04-2019 18:53:12

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

VIII Przegląd Twórczości Literatury Dziecięcej Słowa Niosą Radość
WYDARZENIA 2017/2018

Dnia 24.04. 2018 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie odbył się VIII Przegląd Twórczości Literatury Dziecięcej Słowa Niosą Radość pod hasłem W zdrowym ciele, zdrowy duch.

Do udziału w przeglądzie organizatorzy zaprosili przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego u Boba, z oddziału zerowego przy Szkole Podstawowej nr 2, klasę pierwszą ze Szkoły Podstawowej nr 2, klasę pierwszą i trzecią ze Szkoły Podstawowej nr 1. W przeglądzie brali też uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie.

Wyniki: Kategoria przedszkola: 5- latki- Emilia Owczarczak I miejsce, 6-latki- Julia Kaczmarek I miejsce, Antonina Kurek i miejsce, Małgorzata Świtała II miejsce, Olga Winiecka II miejsce. KATEGORIA SZKOŁY:  kl. I ZOFIA Piwecka I miejsce, Szymon Przymusiński I miejsce, Jakub Przybyła I miejsce, Hanna Czekaj III miejsce, Bartosz Rynarzewski II miejsce, Urszula Kwiatkowska III miejsce. Kl. III  Maja Kujawa I miejsce, Emil Zwierzykowski I miejsce,  Hanna Piasecka I miejsce, Jakub Smarul II miejsce, Jan Dudek II miejsce, Mikołaj Szymański III miejsce. W konkursie barały udział dzieci z klasy IV, V P. Anny Jaworskiej.

Przegląd zakończył się spektaklem teatralnym pt. Lampa Alladyna wykonanym przez Teatr Waśka z Torunia.

Organizatorkami Przeglądu były: Sylwia Słota, Lilianna Kwaśniewska, Aleksandra Przywara, Katarzyna Siwak.

Foto z konkursu znajduje się w galerii - proszę kliknąć w tekst...

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019