STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 24-06-2019 13:26:09

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Kolejne środki unijne dla Powiatu Żnińskiego
WYDARZENIA 2017/2018

Informacja, że w dniu 23 maja 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu miało miejsce uroczyste podpisanie umów na łącznie 25 milionów złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego, a jednym z dofinansowań jest przedsięwzięcie Powiatu Żnińskiego polegające na modernizacji infrastruktury kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie daje naszej placówce szansę na korzystne dla uczniów zmiany.  Przedmiotem inwestycji będą prace remontowe oraz zakup wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie. Całkowita wartość projektu wynosi 670 032,59 zł, natomiast dofinansowanie to 569 527,70 zł. Głównym celem zadania będzie rozwój i poprawa stanu infrastruktury edukacyjnej w zakresie szkolnictwa specjalnego. Realizacja zadań projektu możliwi uczniom Branżowej Szkoły I Stopnia kształcenie w lepszych warunkach lokalowych i  sanitarnych, a nauczycielom zapewni bazę, w tym wykorzystanie specjalistycznego wyposażenia do realizacji kształcenia zawodowego.

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019