STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 18-08-2019 17:36:48

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Nowe boisko wkrótce
WYDARZENIA 2018/2019W dniu 27 września 2018 roku w Departamencie Infrastruktury Sportowej Ministerstwa Sportu i Turystyki miała miejsce ocena formalno merytoryczna Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Wśród pozytywnie zaopiniowanych wniosków do dofinansowania znalazł się projekt Powiatu Żnińskiego na budowę 3 boisk wielofunkcyjnych na łączną kwotę 1,6 mln zł. Ministerstwo Sportu i Turystyki na budowę boisk przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łabiszynie, Zespole Szkół Specjalnych w Żninie i Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie przyznało dofinansowanie w kwocie 802 tys. zł.
Obiekty sportowe powstaną w 2019 roku.

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019