STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 18-08-2019 17:20:21

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Poznajemy tradycje i zwyczaje świąteczne
WYDARZENIA 2018/2019
Uczniowie klas IV –VI dla dzieci z autyzmem oraz uczniowie klas II, IV, V  w listopadzie, w ramach realizacji zadań zaplanowanych w innowacji pedagogicznej „Poznajemy tradycje i zwyczaje świąteczne” uczestniczyli w działaniach mających na celu przybliżenie tradycji związanych z kultywowaniem pamięci osób zasłużonych dla ojczyzny, kształtowaniem postaw patriotycznych, w tym również utrwaleniem znajomości symboli narodowych oraz rozwijaniem umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali wiązanki, które z szacunkiem i w skupieniu złożyli pod pomnikiem Walki i Męczeństwa w Żninie. Ważnym wydarzeniem dla wszystkich Polaków w tym również dla naszych uczniów była 100 rocznica odzyskania przez Polskę  niepodległości. Z tej okazji podopieczni wykonali dwie wspólne prace prezentujące flagę oraz godło Polski. Zostały one zaprezentowane podczas uroczystego apelu zorganizowanego z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości.
news: Resized_20181031_093448_3626.jpeg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019