STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 18-08-2019 17:08:01

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Europejski Tydzień Autyzmu 01.12 – 07.12
WYDARZENIA 2018/2019

Europejski Tydzień Autyzmu 01.12 – 07.12

Uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły zaangażowali się w akcję mającą na celu zwrócenie uwagi na problem autyzmu. Nasi podopieczni, pod nadzorem wychowawców, z wielkim angażowaniem wykonali niebieskie serca, na których narysowali różnorodne, osobiste przesłania. Następnie grupa dzieci z kilku zespołów klasowych, wspólnie wykonała prace plastyczne. Ponadto uczniowie uczestniczyli w zabawach mających na celu integrację wszystkich uczestników, w tym również dzieci ze zdiagnozowanym autyzmem oraz uczenie właściwych zachowań społecznych. Wszystkie podjęte działania realizowane były pod hasłem „WSZYSCY JESTEŚMY RÓŻNI LECZ RÓWNIE WAŻNI”. Organizatorami akcji byli członkowie działającego w szkole Zespołu do spraw autyzmu oraz Samorząd uczniowski.

news: tydzienautyzmu1.jpg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019