STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 07-07-2020 07:04:40

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

"W świątecznym nastroju"
WYDARZENIA 2018/20196 grudnia w mikołajkowe południe uczniowie IIIa i IIIb gimnazjum oraz wszystkie klasy Szkoły Przyspasabiającej do Pracy uczestniczyli w kolejnej edycji konkursu "W świątecznym nastroju". Uczestnicy w miłej, radosnej i przyjaznej atmosferze rozwiązywali min. zagadki o tematyce świątecznej, odpowiadali na wylosowane  przez siebie  pytania, układali menu wigilijne. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i znajomością tradycji i symboliki związanej z czasem adwentu i Bożego Narodzenia. Organizatorki , a jednocześnie prowadzące potyczki świąteczne panie E. Dobosz i V. Czekaj miały niemały kłopot z przyznaniem poszczególnych miejsc, ponieważ zwycięzcami okazali się wszyscy. Postanowiły przyznac równorzędne I miejsca wszystkim biorącym udział klasom. Konkurs zakończono rozdaniem pamiątkowych dyplomów, wspólnym zdjęciem i słodkim poczęstunkiem.
news: wswiatecznymnastroju.jpeg