STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 16-10-2019 20:13:16

Mikołajkowy kiermasz świąteczny
WYDARZENIA 2018/20196 grudnia w naszej szkole po raz kolejny odbył się Mikołajkowy kiermasz świąteczny przygotowany przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Podczas zajęć uczniowie przygotowali różnego rodzaju ozdoby świąteczne i dekoracyjne, które prezentowali całej społeczności szkolnej. Wszyscy mogli podziwiać wspaniałą ekspozycję prac m.in. drewniane renifery,  bombki szklane oraz z płatków kosmetycznych, obrazki świąteczne, wianki, skrzaty bożonarodzeniowe, kartki świąteczne wykonane techniką haftu matematycznego. Wszystkie wykonane prace bardzo się podobały, a nasi uczniowie czuli się docenieni. Prace powstały pod kierunkiem nauczycieli: M.Dytman, L.Kwaśniewskiej, M.Czaplickkiej, E.Kołodziejczak.
Zdjęcia prac znajdują się w galerii, aby zobaczyć proszę kliknąć w tekst.