STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 18-08-2019 17:54:49

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Warsztaty pt. „Zachowania trudne u dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, w tym z autyzmem - behawioralna skrzynka z narzędziami dla nauczyciela”
WYDARZENIA 2018/2019

W dniach 30.11.2018 r. i  13.12. 2018 r.  w Zespole Szkół Specjalnych odbyły się warsztaty pt. „Zachowania trudne u dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, w tym z autyzmem  - behawioralna skrzynka z narzędziami dla nauczyciela” skierowane do nauczycieli przedszkoli oraz klas I-III szkoły podstawowej z powiatu żnińskiego. Działanie to wpisało  się w realizację Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016 – 2020 w powiecie żnińskim. Organizatorami  byli  Zespół Szkół Specjalnych w Żninie oraz Starostwo Powiatowe w Żninie.

Celem warsztatów była wymiana doświadczeń nauczycieli z placówek powiatowych oraz podniesienie kompetencji w radzeniu sobie z zachowaniami trudnymi dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną z wykorzystaniem technik behawioralnych. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele reprezentujący następujące placówki oświatowe: Przedszkole Miejskie nr 1 w Żninie, Przedszkole Miejskie nr 2 im. Jana Brzechwy w Żninie, Szkołę Podstawową nr 5 w Żninie, Szkołę Podstawową im. T. Kościuszki w Janowcu Wielkopolskim, Szkołę Podstawową w Gościeszynie, Zespół Szkół w Łabiszynie, Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Kowalewie oraz Szkołę Podstawową w Rogowie.

Szkolenie prowadziły mgr Katarzyna Gwiazda, mgr Grażyna Ślęzak oraz mgr Magdalena Łukawska – nauczyciele specjaliści z Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie.

news: 2warsztaty.jpg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019