STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 07-07-2020 09:10:27
Nawigacja

STRONA GŁÓWNA

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Warsztaty pt. „Zachowania trudne u dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, w tym z autyzmem - behawioralna skrzynka z narzędziami dla nauczyciela”
WYDARZENIA 2018/2019

W dniach 30.11.2018 r. i  13.12. 2018 r.  w Zespole Szkół Specjalnych odbyły się warsztaty pt. „Zachowania trudne u dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, w tym z autyzmem  - behawioralna skrzynka z narzędziami dla nauczyciela” skierowane do nauczycieli przedszkoli oraz klas I-III szkoły podstawowej z powiatu żnińskiego. Działanie to wpisało  się w realizację Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016 – 2020 w powiecie żnińskim. Organizatorami  byli  Zespół Szkół Specjalnych w Żninie oraz Starostwo Powiatowe w Żninie.

Celem warsztatów była wymiana doświadczeń nauczycieli z placówek powiatowych oraz podniesienie kompetencji w radzeniu sobie z zachowaniami trudnymi dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną z wykorzystaniem technik behawioralnych. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele reprezentujący następujące placówki oświatowe: Przedszkole Miejskie nr 1 w Żninie, Przedszkole Miejskie nr 2 im. Jana Brzechwy w Żninie, Szkołę Podstawową nr 5 w Żninie, Szkołę Podstawową im. T. Kościuszki w Janowcu Wielkopolskim, Szkołę Podstawową w Gościeszynie, Zespół Szkół w Łabiszynie, Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Kowalewie oraz Szkołę Podstawową w Rogowie.

Szkolenie prowadziły mgr Katarzyna Gwiazda, mgr Grażyna Ślęzak oraz mgr Magdalena Łukawska – nauczyciele specjaliści z Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie.

news: 2warsztaty.jpg

Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2019/2020
kontakt:
jawor.antom@gmail.com