STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 18-08-2019 17:25:38

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

WYDARZENIA 2018/2019Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie informuje, że od dnia 29.04.2019 w placówce zostaje zawieszony ogólnopolski strajk nauczycieli.

Dyrektor ZSS przypomina, że zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora dni 29, 30 kwietnia oraz 02 maja 2019 r są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla wszystkich szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Specjalnych: Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Branżowej Szkoły I Stopnia z oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej, Szkoła Przysposabiająca do Pracy.

W dniach, o których mowa powyżej, szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo - wychowawcze. Świetlica szkolna będzie czynna w godzinach 7.15 - 15.45.

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019