STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 18-08-2019 17:08:23

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

„Przez zielone okulary”
WYDARZENIA 2018/2019

„Przez zielone okulary”

15 maja 2019 roku w naszej szkole odbyła się XI edycja międzyszkolnego konkursu pn. „Przez zielone okulary” dla uczniów szkół Przysposabiających do Pracy z województwa kujawsko-pomorskiego.

W tym roku hasło przewodnie brzmiało: Praca jest ważna.

W I części konkursu uczniowie rozwiązywali test ze znajomości zagadnień związanych z poszukiwaniem i wykonywaniem różnych czynności pracy.

W części drugiej prezentowali przygotowane plakaty przedstawiające różne zawody.

W tym roku gościliśmy u siebie zaprzyjaźnione drużyny :

ZSS Karnowo, ZSS Koronowo, ZSS Toruń, ZSS Szubin, SOSW Szerzawy i SOSW Bydgoszcz.

Podczas corocznego spotkania, uczniowie poznają siebie, integrują się z rówieśnikami z różnych placówek i oczywiście miło spędzają czas.

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie PSS w Żninie za pomoc i wsparcie naszego konkursu.

Konkurs przygotowały i zorganizowały nauczycielki: Małgorzata Dytman i Elżbieta Ziółkowska.

news: ZIELONEOKULARY2019.jpeg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019