STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 16-10-2019 18:55:27

Kiermasz wielkanocny
WYDARZENIA 2018/2019

4 kwietnia 2019 roku w naszej szkole po raz kolejny odbył sie kiermasz wielkanocny przygotowany przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. W czasie zajęć uczniowie przygtotowywali róznego rodzaju ozdoby i dekoracje, które mogła podziwiać społeczność szkolna. Były to: wianki, stroiki, jajeczka, drewniane króliczki, doniczki zdobione techniką Decoupage z  bukszpanem i wierzbą, wieszaki i obrazki wykonane również  tą techniką, palmy wielkanocne, dekoracje na korze, kompozycje w koszykach,  kurki i króliki z drewna oraz skrzynki z wiosennymi motywami. Prace powstały pod kierunkiem nauczycieli: M. Dytman, L. Kwaśniewskiej, M. Czaplickiej, T. Paradowskiej i M. Małeckiej.

Foto w galerii zdjęć.