STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 23-02-2024 15:47:22
Nawigacja


WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza"


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Turnus rehabilitacyjny w Zakopanem
WYDARZENIA 2005/2006

W dniach od 3 do 16 maja 2006 grupa uczniów z rodzicami oraz opiekunami: Anną Jaworską i Aleksandrą Kobusińską przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Zakopanem.

Po długiej i męczącej podróży pociągiem , która trwała 15 godzin, rankiem z okien pociągu ukazał się widok wspaniałych i ośnieżonych Tatr. Dla większości uczniów był to pierwszy pobyt w górach dlatego to pierwsze spojrzenie na góry pozostawia niezapomniane wrażenia.

W trakcie pobytu kuracjusze poddawali się zabiegom mającym na celu poprawę funkcjonowania psycho - fizycznego, a w wolnym czasie uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych, rekreacyjnych i turystycznych. Dzięki wyjazdowi na turnus zapoznali się z folklorem, gwarą, strojami regionalnymi, zajęciami miejscowej ludności. Mieli również okazję uczestniczyć w wycieczkach pieszych np. w Dolinie Kościeliskiej i Dolinie Małej Łąki i z bliska podziwiać okazałość tatrzańskiej przyrody.

Ponadto pobyt w Zakopanem stanowił swego rodzaju bazę wypadową po ciekawych okolicach i miejscowościach południowo – wschodniej Polski, dzięki temu udała się zobaczyć Kraków, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską oraz Pieniny.

Czas wolny stanowiły spotkania i zajęcia z innymi grupami przebywającymi na turnusie, które zwłaszcza dla młodzieży z uwagi na nawiązanie nowych znajomości, przyjaźni były bardzo atrakcyjne. Przykre było jedynie to, ze czas turnusu szybko minął i nastała chwila powrotu.

news: wydarzeniazakopane1.jpg

news: wydarzeniazakopane2.jpg

news: wydarzeniazakopane3.jpg


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2021/2022
kontakt:
jawor.antom@gmail.com