STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 16-10-2019 18:54:06

Dzień Dziecka w ZSS
WYDARZENIA 2018/2019W poniedziałek 4 czerwca 2019 r. w naszej szkole, z okazji Dnia Dziecka nauczyciele przygotowali ciekawe zajęcia, w których uczniowie mogli się realizować plastycznie przy tematycznych stanowiskach przygotowanych przez J. Witkowską, A. Mróz, D. Hutek i A. Kurek. Poza tym można było swobodnie wyrazić siebie poprzez śpiew i taniec, gdzie o oprawę muzyczną zadbała K. Siwak. Nie zabrakło też zajęć z poznawania ogólnych zasad bezpieczeństwa i przestrzegania ich. Całość zamykały rozgrywki sportowe, w tym mecz między nauczycielami i uczniami.
news: dziendziecka2019.jpeg