STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 16-10-2019 18:54:31

Zlot harcerzy Nieprzetartego Szlaku w Funce
Wydarzenia 2019-2020Od dnia 23 do 27 września w gościnnych progach HARCERSKIEGO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ I HARCERSKIEGO OŚRODKA WODNEGO w Funce 17 Drużyna ZHP NS im. Janusza Korczaka działająca w naszej szkole wzięła udział w kolejnym 53 Zlocie harcerzy NS.
Drużyna brała udział w licznych zajęciach oferowanych przez organizatorów: Zajęcia na wodzie - żeglarstwo oraz rejs statkiem Bartek, zjaęcia rękodzielnicze - filcowanie, garncarstwo, zajęcia łącznościowe - krótkofalarstwo, zajęcia dogoterapi.
Harcerze do Funki pojechali pod opieką dh phm. Teresy Paradowskiej oraz dh pwd. Tomasza Jaworskiego
news: funka2019.jpg