STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 19-02-2020 02:04:19

Wydarzenia 2019-2020

26.11.2019 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie odbyło się VII Międzyszkolne Integracyjne Spotkanie Profilaktyczne pt. „W zgodzie z innymi”. Celem tegorocznego spotkania było promowanie zdrowego odżywiania oraz rozwijanie umiejętności radzenia sobie z negatywnymi emocjami z wykorzystaniem metod relaksacyjnych. Uczniowie sześciu szkól powiatu żnińskiego (Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie, Zespół Szkół Społecznych „Trójka” w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Bożejewicach oraz Zespół Szkół Specjalnych w  Żninie) wzięli udział w zajęciach z dietetykiem klinicznym, panią Agnieszką Piechocką pt. „Zdrowo i łatwo każdego dnia  - dieta ucznia” oraz samodzielnie przygotowali zdrowe koktajle. Następnie odbyły się zajęcia relaksacyjne z wykorzystaniem elementów jogi z panią Izabellą Jerzyńską.

Organizatorami spotkania były p. Grażyna Ślęzak,  Anna Muzykiewicz oraz Dominika Piechowiak-Jasińska z Zespołu Szkól Specjalnych w Żninie oraz p. Izabela Gronet ze Starostwa Powiatowego w Żninie. Spotkania integracyjne odbywają się w ramach realizacji zadań związanych w Programem Ochrony Zdrowia Psychicznego dla Powiatu  Żnińskiego.

Zdjęcia ze spotkania znajdują się w galerii - proszę kliknąć w tekst aby obejrzeć.