STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 09-07-2020 12:46:53

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

SZLACHETNA PACZKA DLA SENIORA NA MIKOŁAJKI 2019!!!
Wydarzenia 2019-2020

Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w akcji „Szlachetna paczka dla seniora na Mikołajki“. Akcja ta w ubiegłym roku została zainicjowana przez Panią Małgorzatę Małecką, która postanowiła kontynuować ją w tym roku wraz z wychowawcami klas PdP - Paniami Lilianną Kwaśniewską, Małgorzatą Dytman i Teresą Paradowską.Do 4 grudnia zbieraliśmy artykuły spożywcze o wydłużonym terminie ważności i produkty chemiczne. Efekty przerosły nasze oczekiwania, zrobiliśmy dwa razy więcej paczek niż w ubiegłym roku. Do każdej paczki dołączyliśmy świąteczną kartkę wykonaną przez uczniów szkoły PdP haftem matematycznym. Kartki z życzeniami od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i uczniów zostały podpisane przez Panią Dyrektor. Akcja została zorganizowana w porozumieniu z MOPS w Żninie, który znając środowisko sam wybiera osoby potrzebujące i przekazuje im nasze paczki. Nie znamy osób, które je otrzymają. 6 grudnia paczki za pośrednictwem MOPS w Żninie trafiły do starszych i samotnych osób w trudnej sytuacji materialnej. Uczniowie klas PdP wykazali sie zaangażowaniem na każdym etapie trwania akcji poprzez gromadzenie kartonów na paczki, segregowanie zebranych artykułów, przeliczanie, rozdzielanie ich do poszczególnych paczek, redagowanie życzeń oraz pakowanie i oklejanie  paczek papierami świątecznymi. Uczniowie maszej szkoły wielokrotnie doświadczali pomocy ze strony innych osób, a teraz mogli sami obdarować potrzebujących. Po raz kolejny okazało się, że umiemy się dzielić i ofiarować coś od siebie na szczytny cel. Dzięki naszej pomocy i wrażliwości kilka starszych osób wesoło i  szczęśliwie spędzi święta! Dzieląc się z innymi robimy coś ważnego i dobrego, a oto przecież chodzi w życiu!

news: szlachetnapaczka2019.jpg