STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 09-07-2020 13:17:42

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

Szkolne Mikołajki 2019
Wydarzenia 2019-2020

Szkolne Mikołajki

W dniu 6 grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty i zajęcia o tematyce mikołajkowej: ekologiczne ozdoby choinkowe, świąteczne wypieki, ozdoby świąteczne- bombki, christmas Songs i zabawy ruchowe, gra Just Dance na Playstation, mikołajkowe zabawy z tablicą multimedialną, mikołajkowe skarpety oraz konkursy: mini quiz mikołajkowy, w świątecznym nastroju i turniej w piłkarzyki.

Wszyscy świetnie się bawiliśmy przy świątecznej muzyce ubierając szkolną choinkę. Każdy uczeń w tym dniu mógł skosztować waty cukrowej.

Samorząd Uczniowski rozstrzygnął konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową, który wygrała klasa VI a pani Ani Muzykiewicz. Zwycięzcy otrzymali nagrodę, a wszystkie klasy biorące udział słodki upominek od Rady Rodziców.

Organizatorem był Samorząd Uczniowski i nauczyciele: Magdalena Czaplicka, Dominika Piechowiak-Jasińska, Małgorzata Małecka, Teresa Paradowska, Lilianna Kwaśniewska, Michał Zaborowski, Anna Jaworska, Sylwia Słota, Ewa Kołodziejczak, Grzegorz Koziełek, Katarzyna Siwak, Violetta Czekaj, Anna Kurek, Małgorzata Dytman , Elżbieta Ziółkowska, Wioletta Łożyńska.