STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 19-02-2020 01:09:29

Jubileuszowe „Integracyjne spotkanie z kolędą i pastorałką”2020r
Wydarzenia 2019-2020

Czwartkowe przedpołudnie upłynęło w szkole pod znakiem X Jubileuszowego „Integracyjnego spotkania z kolędą i pastorałką” .Zaproszenie na wspólne kolędowanie przyjęły: zespół muzykujących uczniów „Pięciolinia” ze Szkoły Podstawowej nr 5 z dyrygentką p. Reginą Wysocką, chór szkolny z Zespołu Szkół Społecznych „Trójka” pod opieką p. Elżbiety Kończal, wokaliści: Bernard Różański i Ewa Plewa, których przygotowała p. Katarzyna Siwak oraz uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomiczno - Handlowych pod opieką p. Violetty Czekaj. Uczestnicy spotkania wprowadzili słuchaczy w niepowtarzalną atmosferę niosącą radość i dającą jednocześnie poczucie wspólnoty i bliskości. Prezentowane były kolędy i pastorałki wszystkim doskonale znane, ale nie zabrakło również nowych aranżacji, przy akompaniamencie instrumentów, czy w wersjach anglojęzycznych. Wspólne śpiewanie zbliżyło nas , wyzwoliło mnóstwo pozytywnych emocji i raz jeszcze pokazało, że potrafimy pielęgnować piękne polskie tradycje kolędowe. Honorowy patronat nad spotkaniem objął Starosta Żniński p. Zbigniew Jaszczuk. Wszyscy występujący otrzymali dyplomy i słodkie upominki. Inicjatorką przedsięwzięcia, a jednocześnie prowadzącą spotkanie była p. V. Czekaj.

news: koledowanie2020.jpg