STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 24-07-2021 05:34:37
Nawigacja

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Pamiętamy o zmarłych
2020-2021Pamiętamy o zmarłych

 Uczniowie dwóch klas szkoły PdP pod kierunkiem p.T.Paradowskiej i p.M.Małeckiej w ramach zajęć z przysposobienia do pracy wykonali dużą wiązankę i stroiki ze świerku i tui na drewnianych podstawkach. Ozdabiali je naturalnymi surowcami takimi jak - głóg, czarny bez, suszone liście i kwiaty, kwiaty wykonane z liści klonu, szyszki, gałązki wierzby i krzewów. Prace te składały się z kilku etapów, począwszy od zbierania materiałów, suszenia, cięcia, przez lakierowanie, malowanie farbami, sprayowanie i znów suszenie. Wykonanie wymagało dużego wkładu pracy i cierpliwości. Uczniowie byli bardzo zaangażowani. Powstały piękne i kreatywne stroiki.  Uczniowie wraz z Paniami udali się na cmentarz parafialny, gdzie na końcu głównej alejki spoczywają w zbiorowym grobie Powstańcy Wielkpolscy, którzy oddali swoje życie w styczniu 1919r. w Żninie i okolicach. Składając wiązankę oddali w ten sposób hołd pamięci bohaterom, tak ważnym dla lokalnej społeczności. Wykonane stroiki złożyli na grobach zmarłych absolwentów naszej szkoły. Również własnoręcznie wykonane stroiki uczniowie zabrali na groby swoich bliskich.

news: wszystswiet.jpgZbliża się Dzień Wszystkich  Świętych

Uczniowie klasy IV-VIII szkoły podstawowej p.Janiny Witkowskiej w ramach zajęć przygotowywali stroiki na cmentarz dla swoich bliskich. Wykorzystywali naturalne materiały. Każdy uczeń miał swój pomysł na wykonanie i żaden stroik nie był podobny do innego. Wszystkie okazały się bardzo  piękne. Zajęcia dostarczyły uczniom poczucia sprawstwa i sukcesu. Z radością zabrali je do domów, aby rodzina mogła docenić ich pracę i złożyć stroiki na grobach bliskich, którzy odeszli.

Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2020/2021
kontakt:
jawor.antom@gmail.com