STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 24-07-2021 06:37:52

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

INFORMACJA!
2020-2021

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Decyzją dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie w wszystkich typach szkół w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie, w okresie od 26 kwietnia do 02 maja 2021 roku, zajęcia będą prowadzone stacjonarnie w szkole z zachowaniem rygoru sanitarnego i przyjętych w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie procedur w zakresie organizowania zajęć.

Bardzo serdecznie proszę, by do szkoły uczęszczali uczniowie zdrowi, którzy nie przebywają w kontakcie z osobami chorymi na COVID-19. Informacje o sytuacji zdrowotnej uczniów proszę przekazywać do wychowawców.

Zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu  mogą być prowadzone u pracodawców, o ile w podmiotach tych nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu uczniów.
Grażyna Sawicka

Webdesign Tomasz Jaworski © 2020/2021