STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 11:05:20

Apel upamiętniający śmierć Ojca Świętego
WYDARZENIA 2005/2006

W dniach 5.04 i 7.04 w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z pierwszą rocznicą śmierci Jana Pawła II. W uroczystym apelu wzięła udział cała społeczność naszej szkoły oraz zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Żninie.
Obchody rocznicowe uświetniła poezja Jana Pawła II. Wiersze recytowane przez uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych przeplatane były życiorysem Karola Wojtyły. Oprawę muzyczną stanowiły utwory muzyki klasycznej. Muzyce i poezji towarzyszyły przygotowane na foliogramach zdjęcia z życia Wielkiego Polaka. Ponadto wszyscy uczestnicy spotkania zaśpiewali ulubioną pieśń Papieża - Barkę.

news: apelopapiezu.jpg

Uroczystość została przygotowana przez nauczycieli naszej szkoły
Elżbietę Świtałę i Aleksandrę Kobusińską. Pomocą służyły również Panie: Katarzyna Kurek, Katarzyna Gwiazda oraz Magdalena Imbiorowska.