STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 25-05-2022 13:06:02

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

Integracyjny Dzień Nauczyciela
2021-2022
     13 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Nauczyciela na sportowo zorganizowany przez opiekunów Samorządu  Uczniowskiego panią Magdę, Dominikę i Dominikę.
     Przedstawiciele Samorządu złożyli życzenia,wręczyli kartki z podziękowaniami swoim nauczycielom i  zaprosili do wspólnej zabawy.Nauczyciele wychowania fizycznego Pan Robert, Piotr i Michał przygotowali konkurencję sportowe w których rywalizowali uczniowie z nauczycielami. Pani Kasia przeprowadziła zabawy muzyczno-ruchowe podczas których wszyscy świetnie się bawili. Na koniec uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w treningu funkcjonalnym pod fachowym okiem instruktora fitness pani Wioli. Głodni i zmęczeni skorzystaliśmy z poczęstunku pizzą, którą upiekła pani Teresa wraz z uczniami szkoły pdp.
news: IMG_20211013_120519.jpg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2021/2022