STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 25-05-2022 12:37:34

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek
2021-2022

Dziś obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, który rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem piosenki "Pszczółka Maja". Nie zabrakło barwnych przebrań i akcentów z bajek na ubraniach dzieci. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w zorganizowanych przez Panie Dominikę, Kasię, Magdę i Dominikę atrakcjach. Wspólne tańce i zabawy ruchowe w rytm znanych z bajek przebojów muzycznych sprawiły wszystkim wiele uśmiechu i radości. Panie przygotowały również pokaz bajek tych popularnych wśród dzieci dzisiaj, ale nie zabrakło także kreskówek z dawnych lat, m.in. "Bolka i Lolka", "Pszczółki Maji", "Reksia", czy "Muminków". Starsze dzieci mogły wykazać się znajomością bajek Disneya i wzięły udział w przygotowanym przez Panią Dominikę quizie. Za pomoc i zaangażowanie w organizacji tak świetnej zabawy serdecznie dziękujemy nauczycielom oraz pracownikom obsługi.

news: dzienpostacizbajek.jpg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2021/2022