STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 07-12-2019 11:01:37

Narodowe Święto Noiepodległości
WYDARZENIA 2008/2009news: 11listopada.JPGW dniu 12 listopada odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W pierwszej części wystąpili uczniowie klasy I i III gimnazjum oraz I zawodowej przedstawiając montaż słowno - muzyczny, przygotowany pod czujnym okiem Pani Marii Niedźwiedzkiej. Następnie Pan Dyrektor wygłosił ciekawy wykład o życiu i działalności marszałka Józefa Piłsudskiego, przeplatany pokazem multimedialnym, który wzbudził duże zainteresowanie wśród słuchaczy. Na koniec wszyscy uczniowie wysłuchali pieśni patriotycznych oglądając okolicznościowe fotografie z okresu pierwszej wojny światowej i walk o niepodległość. Oprawę muzyczną przygotowała Pani Katarzyna Siwak.