STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 01-10-2022 07:36:43

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza"

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

Zdrowie na tależu 2021
2021-2022

Już po raz kolejny odbyła się realizacja szkolnego programu p.n. "Zdrowie na talerzu". W ramach programu 8 listopada odbyło się wspólne śniadanie w klasach, połączone z ogólnopolskim programem "Śniadanie daje moc". Celem zajęć było zwiększenie świadomości n.t. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.

Koordynatorami programu są: J.Witkowska, A. Kobusińska, M.Dytman. pogadankę na temat zdrowego odżywiania poprowadziła pani Maja Kuras - Zamorowska. Do wspólnego śniadania przyłączyli się nauczyciele wraz ze swoimi uczniami. Osoby biorące udział w akcji: K.Gwiazda, E.Ziółkowska, E.Dobosz, A.Mróz, A. Szypowska, M.Łukawska, A.Jaworska, T.Paradowska, G.Ślęzak, A.Muzykiewicz, L.Kwaśniewska.

news: sniadaniedajemoc2021.jpeg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2021/2022