STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 07-12-2019 11:09:29

Święto Pluszowego Misia
WYDARZENIA 2008/2009       25 listopada 2008 r. uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w Święcie Pluszowego Misia przygotowanym we współpracy z Biblioteką Powiatową w Żninie. Dzieci przygotowały przedstawienie o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach, obrazki - portrety swoich misiów a także przyniosły własne ukochane pluszaki. Zabawy były tematycznie związane z "misiami" oraz książkami o nich.
      Uczestnictwo w zajęciach przyniosło wiele radości dzieciom oraz opiekunom, którzy ich przygotowywali. Ze zajęcia były przygotowywane w ramach grantu: "W krainie baśni", prowadzonego przez nauczycieli: panią Magdalenę Imbiorowską, panią Marię Niedźwiedzką i pana Tomasza Jaworskiego. Portrety misiów przygotowała z dziećmi pani Aneta Szypowska, przedstawienie i rekwizyty pani Magdalena Imbiorowska a oprawę muzyczną pani Katarzyna Siwak.