STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 25-05-2022 12:26:49

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu - podsumowanie
2021-2022

Nasza szkoła włączyła się w akcję solidarności z osobami dotkniętymi zaburzeniem autystycznym. Wielu z nas założyło niebieskie ubranie oraz specjalnie przygotowane plakietki. Wykonaliśmy prace plastyczne pod hasłem „Świat przez niebieskie okulary”. W realizację tego zadania włączyło się wielu uczniów pod kierunkiem swoich nauczycieli. Panie Karolina oraz Maja opracowały gazetkę przedstawiającą wiele interesujących informacji na temat zaburzenia autystycznego. W wybranych klasach zostały również przeprowadzone zajęcia mające na celu poszerzanie wiedzy uczniów naszej szkoły w temacie autyzmu. Wspaniale bawiliśmy się próbując wzbić w powietrze niebieskie baloniki. Było naprawdę bardzo wesoło. W realizację powyższych działań zaangażowali się uczniowie, wychowawcy oraz pedagodzy szkolni pod kierunkiem działającego przy szkole Zespołu do Spraw Autyzmu. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

news: swiatowydzienautyzmu22.jpg

Więcej zdjęć - proszę kliknąć w foto powyżej...

Webdesign Tomasz Jaworski © 2021/2022