STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNO¦CI · MONITORING · KONTAKT · RODO 25-05-2022 11:41:39

Oferta zajęć dla dzieci z diagnoz± autyzmu

¦WIETLICA

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZˇDOWE *

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

Go¶ci Online: 1

DZIEŃ BEZ PLECAKA
2021-2022

Dzi¶ obchodzili¶my Dzień bez plecaka. Rano udali¶my się do Domu Kultury na projekcję filmu "Peter Rabbit" Po powrocie do szkoły podsumowali¶my konkurs na kretywny plecak zorganizowany przez przedstawicieli SU Kacpra S. i Krystiana C. wszyscy uczniowie i nauczycieli mieli ¶wietne pomysły. Na boisku szkolnym odbyły się konkurencje sportowe przygotowane przez pana Michała i Piotra, oraz zawody z udzielania pierwszej pomocy, które przeprowadziły pani Magda i Dominika. Następnie rywalizowali¶my z nauczycielami w grze w unihokeja pod czujnym okiem pani Bianki i pana Roberta. Dla mniej aktywnych fizycznie w ¶wietlicy szkolnej panie Dominika , Ela i Maja przygotowały zabawy sensoryczne i kolorowanki wielkanocne, pani Kasia umiliła czas ¶piewem organizuj±c  karaoke, a pan Tomek przygotował rozgrywki w szachy i warcaby.  Wszyscy ¶wietnie się bawili¶my i dobrych humorach wrócili¶my na lekcje.

news: dzienbezplecaka.jpg

Aby zobaczyć więcej zdjęć - proszę kliknij w powyższe foto ;)

Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.

Webdesign Tomasz Jaworski © 2021/2022