STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 20:34:29

III Przegląd Teatrzyków Szkolnych
WYDARZENIA 2008/2009     27 listopada 2008 r. w naszej szkole panowały muzy teatru - odbył się III Przegląd Teatrzyków Szkolnych, w którym jako wykonawcy wystąpili:
- uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej "Promyk" z kabaretem "Mariolka",
- podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z bajką "Czerwony Kapturek",
- uczniowie naszej szkoły w utworze dramatycznym "Piyrduśnice" - opracowanie muzyczne - pani Katarzyna Siwak.
     Gośćmi spotkania byli również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Żninie oraz teatr "Vaśko" z Torunia.
     Młodzież i dzieci prezentowali swe przedstawienia przed uczniami naszej szkoły oraz siedmioosobowym jury, które spośród nich wyłoniło najlepszych aktorów. Najlepsi zostali obdarowani odtwarzaczami MP4 a wszyscy otrzymali cenne nagrody w postaci sprzętu sportowego, gier i kosmetyków. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku dla uczestników przeglądu.

III Przegląd Teatrzyków Szkolnych był podsumowaniem grantu teatralnego "Przyjaciele Tomka Wszędobylskiego", który w szkole prowadziły panie: Magdalena Imbiorowska i Maria Niedźwiedzka. Aby dowiedzieć się więcej o projektach grantowych - kliknij tutaj!