STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 15:22:54

Gala z okazji Europejskiego dnia Osób Niepełnosprawnych w Mogilnie
WYDARZENIA 2008/2009

Dnia 3 grudnia, już po raz  kolejny, braliśmy udział w uroczystej Gali z okazji Europejskiego dnia Osób Niepełnosprawnych w Mogilnie. Organizatorem uroczystości był Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  w Szerzawach k/ Mogilna.

Nasi uczniowie Bartosz Kazubek, Tomasz Kazubek, Artur Chmal oraz Daria Chmal. i  Marta Rygiewicz  wraz z Pania Grazyną Sawicką i Katarzyną Siwak

reprezentowali szkołę na scenie w Kinie „Wawrzyn” .

Hymn gali  „Więc podaj dłoń” rozpoczął spotkanie i zjednoczył wszystkich uczestników.

Na scenie pojawiali się kolejno reprezentanci placówek skupiających osoby niepełnosprawne, prezentując się wokalnie, muzycznie i artystycznie. Zabrzmiały sławne utwory lat 30-tych i 60-tych. Muzyka country oraz rock and roll rozbawiły całą widownię.

Przy dźwiękach muzyki  Lat 70-tych tj. rocka oraz  mieli przyjemność zabawić  się przez chwilę uczestnicy gali.

Na disco lat 80-tych czekało wielu zgromadzonych gości. To przy tej muzyce szaleli często w latach młodości. Gromkie oklaski nagradzały wykonawców, którzy przygotowali prezentację muzyczną z tego okresu.

Kolejni wykonawcy, którzy pojawili się na scenie zaprezentowali gwiazdy muzyki pop lat 80-tych.

Po nich przyszedł czas na naszych reprezentantów. Nasi chłopcy w tańcu nawiązali do muzyki lat 90-tych.

Ostatnie rytmy, jakie zabrzmiały na scenie to disco-polo.

Gości pożegnali a jednocześnie zakończyli uroczysta Galę wychowankowie  Ośrodka Szkolno-Wychowawczy  w Szerzawach k/ Mogilna.

Podczas integracyjnego spotkania wielu znakomitych gości i sponsorów skorzystało z  możliwości nabycia gadżetów o tematyce świąt Bożego Narodzenia, znajdujących się na kiermaszu w holu Kina. Zostały one wykonane przez wychowanków z placówek, którzy byli organizatorami imprezy.

Nastąpiło też rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Nim zabłyśnie pierwsza gwiazda”. Nasz uczeń Kamil Kulasik zajął I miejsce w kategorii rysunek kredką.

Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, napojów oraz nagród – upominków dla reprezentacji biorących udział w Gali.

Zdjęcia z imprezy - kliknij tutaj!