STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 14-12-2019 20:51:34

Świąteczny kiermasz
WYDARZENIA 2008/2009

Klasy przysposobienia do pracy z Zespołu Szkół przygotowały świąteczne cuda, które można było kupić podczas kiermaszu.

Uczniowie przygotowali je pod okiem nauczycielek Lilianny Kwaśniewskiej i Grażyny Ksieniewicz. Kupujących świąteczne kartki, choinki wykonane z trzciny, ozdoby i przysmaki, wśród których nie zabrakło piernika pieczonego według staropolskiego przepisu, a więc na miodzie, nie brakowało. Pieniędzy nie żałowali nauczyciele i rodzice. - Dochód ze sprzedaży przeznaczymy na zakup produktów, które wykorzystamy na zajęciach szkolnych - mówi Liliana Kwaśniewska.

O dużym zainteresowaniu kiermaszem świadczyły oblężone stoiska. Jeden z chłopców powiedział, że podoba mu się wszystko, a najbardziej choinka, która przypomina mu, że Boże Narodzenie już blisko.

- Cieszę się, że niedługo będą święta - mówił Adam. - Mam nadzieję, że dostanę jakiś prezent. Nie musi być drogi, ważne, abym wiedział, że ktoś mnie kocha.

Informacja z Expressu Bydgoskiego

Foto - kliknij tutaj!