STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 19:20:50

Konkurs poezji religijnej w Zespole Szkół w Szubinie
WYDARZENIA 2008/2009

Kolejny raz zaproszeni zostaliśmy do udziału w V jubileuszowym Konkursie Poezji Religijnej zorganizowanym przes ZSS w Szubinie w dniu 6 lutego 2009 roku. Celem, który przyświeca konkursowi jest rozpowszechnienie poezji religijnej wśród dzieci i młodzieży. Do konkursu przystąpiły zespoły uczniowskie (szkoły podstawowe i gimnazjum) z czterech placówek tj.: Karnowa, Kcyni, Szubina i Żnina. Tym razem młodzież prezentowała utwory związane z postaciami aniołów oraz humorystyczne wiersze przedstawiające drogę człowieka do świętości. W kategorii szkół gimnazjalnych jury przyznało II miejsce uczennicy naszej szkoły: Karolinie Stróżyńskiej, natomiast w kategorii szkół podstawowych III miejsce zajął Mateusz Świtała. Uczniowie do konkursu przygotowywali się pod czujnym okiem pani Violetty Czekaj.
news: k1.jpg