STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 07-12-2019 10:24:56

Festiwal twórczości Religijnej w Gnieźnie
WYDARZENIA 2008/2009news: festiwal.jpgWe wtorek 31 marca uczniowie nasi uczestniczyli  w I edycji Festiwalu Twórczości Religijnej w Gnieźnie. Impreza ta zorganizowana została w ramach Gnieźnieńskiego Festiwalu Kultury i Nauki przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Wydział Katechizacji i Szkół Katolickich w Gnieźnie. Odbywał się pod hasłem: Otoczmy troską życie. Nasi uczniowie zaprezentowali etiudę sceniczną - pantomimę pt.: "Ziemia Naszą matką jest" a także wystąpili z piosenką i tańcem pt.: "Przebudzenie". W festiwali udział wzięło 16 placówek.
Wynikiem tego przedsięwzięcia jest publikacja zawierająca prace plastyczne nadesłane przez uczestników. W albumie tym umieszczone zostały między innymi prace uczniów naszej szkoły.
Do festiwalu dzieci zostały przygotowane przez panie: Violettę Czekaj i Katarzynę Siwak. Prace plastyczne zostały przygotowane pod kierunkiem pań: Małgorzaty Dytman, Liliany Kwaśniewskiej i Magdaleny Łukawskiej.