STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 14:32:35

Apel upamiętniający śmierć Papieża
WYDARZENIA 2008/2009ŻYŁ Z NAMI, ŻYJE DLA NAS to motto rozpoczynające 1 kwietnia uroczysty apel. Uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć tego Wielkiego Człowieka prezentując scenkę, której akcja przebiegałw w "studio telewizyjnym". Młodzi aktorzy wcielili się w rolę dziennikarzy, którzy rozmawiali z zaproszonymi gośćmi o Papieżu Polaku. Było o niecodziennych sytuacjach z życia Karola Wojtyły i wyjątkowej osobowości Papieża Polka. Inicjatorką i reżyserem przedstawienia była pani Violetta Czekaj. Prezentację przeplatano utworami muzycznymi. Zaprezentował się także chór szkolny prowadzony przez panią Katarzynę Siwak a gościnnie wystąpili młodzi artyści z Publicznego Gimnazjum nr 1 działający pod skrzydłami pani Reginy Wysockiej. Na zakończenie uroczystości, dyrektor pan Grzegorz Koziełek oraz zaproszony gość ks. proboszcz Stanisław Talaczyński podzielili się swoimi refleksjami na temat Ojca Świętego. Nie zabrakło również ukochanej tak przez Papieża pieśni "Barka".