STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 20-04-2024 05:20:45

Jasełka 2005
WYDARZENIA 2005/2006

Dnia 22 grudnia odbyło się szkolne spotkanie jasełkowe. Program artystyczny przygotowany został przez uczniów Gimnazjum pod kierunkiem pań: mgr Anny Mróz, mgr Elżbiety Ziółkowskiej, mgr Katarzyny Gwiazdy, mgr Aleksandry Kobusińskiej.

Piękne przedstawienie prezentowane było w formie teatru cieni a obejrzeli je uczniowie Zespołu Szkół, zgromadzeni pracownicy oraz zaproszeni goście – ksiądz Stanisław Talaczyński oraz pani wizytator mgr Hanna Niewiadomska.

news: IMG_1995gwiazdka1.jpg

Wszystkich powitała ucząca religii pani mgr Elżbieta Świtała i wprowadziła w świąteczny, zgodny z tradycją naszych ojców nastrój.

news: IMG_1996gwiazdka2.jpg

news: IMG_2001gwiazdka3.jpg

Po jasełkowym przedstawieniu nastąpiło wspólne śpiewanie kolęd, któremu przewodniczył chór przygotowany przez panią mgr Teresę Paradowską.

Po czasie zachęceni przez dźwięki akordeonu (przygrywała pani Janina Popielarz) śpiewali wszyscy zebrani.

news: IMG_2012gwiazdka4.jpg

Następnie głos zabrał ksiądz Stanisław Talaczyński, który złożył pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom szczere i serdeczne życzenia. Pochwalił również pomysłowość i doskonałe przygotowanie spektaklu jasełkowego.

news: IMG_2013gwiazdka5.jpg

Uczniowie (zwłaszcza najmłodsi) zgodnie ze szkolną tradycją zaczęli głośno wzywać Św. Mikołaja...

...a Mikołaj był bardzo czuły na wezwanie... i przybył!!!

W dodatku z prezentami!

Wyłowywane przez pana Dyrektora pojawiały się kolejno wszystkie klasy wraz z wychowawcami. Wszyscy uczniowie otrzymali gwiazdkowe paczuszki, grzeczni - wraz z pochwałą..., a ci mniej grzeczni obiecali poprawę!

news: IMG_2046gwiazdka6.jpg

W paczkach znajdowały się słodycze od firmy Cadbery-Wedel oraz napoje od Pepsi, a Św. Mikołaj mógł je dostarczyć dzięki zaangażowaniu pań: mgr Małgorzaty Dytman i mgr Ewy Mielcarzewicz.

WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI, SPONSOROM, PRZYJACIOŁOM SZKOŁY – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!