STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 14:28:16

Konkurs ekologiczno-geograficzny ,,Nasza Planeta"
SOS! Na ratunek przyrodzie!Dnia 3 kwietnia 2009 w naszej szkole odbył się finał konkursu ekologiczno-geograficznego. Konkurs był częścią realizacji projektu „SOS na ratunek przyrodzie” i adresowany był dla młodzieży gimnazjalnej.
Uczniowie rozwiązywali test, a następnie przygotowywali plakaty tematyczne. Po zsumowaniu wyników okazało się,że drużyna  gimnazjalistów z Szubina była bezkonkurencyjna.
I miejsce Marta Kirschhiebel  z ZSS Szubin,
II miejsce Wojciech Drabent z ZSS Szubin,
III miejsce Andrzej Pazderski również z ZSS Szubin.

Młodzież otrzymała nagrody - przybory szkolne, kredki, piórniki i... zabawki, które z pewnością przydadzą się na zbliżający się dyngus.

Szkoły obdarowano Encyklopediami, grami edukacyjnymi i krzewami. Dla uczestników przygotowano też poczęstunek.

news: laureaci.jpg news: plakaty2.JPG
Na realizację całego projektu ,,SOS!Na ratunek przyrodzie!" szkoła otrzymała wsparcie od Fundacji Nasza Ziemia i firmy Henkel Polska. Etap przygotowawczy konkursu ,,Nasza planeta" oraz etap finałowy wsparli również lokalni ofiarodawcy.Serdecznie dziękujemy.