STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 15-11-2019 08:05:29

Zajęcia terenowe w Skarbienicach
SOS! Na ratunek przyrodzie!Dnia 14 maja 2009 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach terenowych ekologiczno-przyrodniczych w gospodarstwie agroturystycznym ,,Pod Żurawiem" w Skarbienicach. Starsza grupa uczniów zapoznawała się z podstawowymi zasadami funkcjonowania gospodarstwa. Uczniowie posługując się przygotowanymi kartami pracy przeprowadzali wywiad z panem Stanisławem Siadakiem - właścicielem gospodarstwa. Pytanie wywiadu dotyczyły głownie środków ochrony roślin, naturalnych nawozów, sposobów ich wykorzystania i przechowywanie. Młodsi uczniowie interesowali się zwierzętami jakie hodowane są w gospodarstwie, roślinami oraz sposobami segregowania odpadków i śmieci.