STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 15-11-2019 08:05:35

Biwak w Oćwiece - maj 2009
SOS! Na ratunek przyrodzie!
Kliknij tu aby obejrzeć fotografie z biwaku!
W dniach 18-19 maja wyróżniający się uczniowie naszej szkoły podsumowywali działania projektu ,,SOS!Na ratunek przyrodzie!" W leśnym ośrodku w Oćwiece zdobyli tytuł ,,Miłośnika przyrody". Zapoznali się z edukacyjną ścieżką ekologiczną w lesie, poznali sposoby dawnego wyrabiania masła i pieczenia chleba i bułek, sprzątali brzeg jeziora. Oprócz nauki był to czas zabawy, świętowania i relaksu oraz licznych atrakcji. Wiekszość uczestników zadeklarowała chęć uczestnictwa w dalszych zajęciach w przyszłym roku, które być może zostaną zrealizwane pod postacią szkolnego ,,Klubu Naszej Ziemi" Już teraz czekamy na zgłaszanie się chętnych uczniów.