STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 22-11-2019 23:30:32

Bądź widoczny na drodze!
WYDARZENIA 2005/2006

W listopadzie 2005r nastąpiło podsumowanie szkolnej akcji pt: „Bądź widoczny na drodze”. Koordynatorami akcji były: mgr Janina Witkowska i mgr Małgorzata Dytman.

W czasie spotkania pani Janina Witkowska przypomniała wszystkie zasady bezpiecznego poruszania się uczniów po ulicach. Następnie nastąpiła prezentacja tematycznych prac plastycznych wykonanych różnymi technikami przez zespoły edukacyjno – terapeutyczne i klasy IV – VI.

Przybyły na spotkanie gość z Komendy Powiatowej Policji w Żninie pochwalił gruntowną wiedzę uczniów z zakresu wychowania komunikacyjnego.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali profesjonalne odznaki odblaskowe, które obiecali sumiennie nosić przy swoich plecakach.

news: spotkaniepolicja1.JPG

news: spotkaniepolicja2.JPG

Prace indywidualne i zbiorowe zostały przygotowane pod kierunkiem wychowawczyń:

mgr Teresy Paradowskiej, mgr Małgorzaty Dytman, mgr Ewy Dobosz, mgr Anny Jaworskiej.