STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 11:17:36

I Międzyszkolny Konkurs dla Szkół Przysposabiających do Pracy: "Przez zielone okulary"
WYDARZENIA 2008/2009Dnia 29 maja odbył się I Międzyszkolny Konkurs dla Szkół Przysposabiających do Pracy: "Przezs zielone okulary".
Udział w konkursie wzięła młodzież z Bydgoszczy, Kcyni, Inowrocławia, Karnowa i Żnina. Uczniowie zmagali się w 2 etapach:
     Części pierwszej - teoretycznej - rozwiązywali test z zakresu funkcjonowania społecznego i ekologii,
     Części drugiej - ekspresyjnej - wykonali plakat: "Przez zielone okulary - chrońmy przyrodę"
Konkurs zorganizowały nauczycielki ZSS w Żninie: Elżbieta Ziółkowska, Katarzyna Gwiazda, Lilianna Kwaśniewska i Małgorzata Dytman. Dzięki licznym sponsorom uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody. Wspierali nas: Piekarnia pana Sławomira Cholewińskiego z Damasławka, Pośrednictwo i Zarządzanie Nieruchomościami "Daremil" ze Żnina, Zakład ZHU "AGA" pana Waldemara Ziółkowskiego z Bydgoszczy.
W następnych latach przewidziane są kolejne edycje konkursu.