STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 03-12-2023 15:41:05
Nawigacja


WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza"


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Kiermasz Wielkanocny 2023
2022-2023
Dziś w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny
🐣🐣
ozdoby wykonane przez uczniów szkoły PDP jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem
🙂
news: kiermaszwielkanoc2023.jpg
Więcej foto - kliknij w zdjęcie
Dzień Kolorowej Skarpetki
2022-2023


==>>  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć - proszę kliknąć zdjęcia poniżej  <<==

news: os.jpg
Drzwi Otwarte w ZSS
2022-2023

news: uratujzycie.jpg

Dzień Kobiet
2022-2023
“Ósmego marca, marcowy wiatr
z odświętną miną do miasta wpadł.
Wpadł do kwiaciarni przed ósmą tuż
i kupił bukiecik z tysiąca róż."  

      Również w naszej szkole w dniu dzisiejszym odbyły się uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Uczennice, wszystkie pracujące panie oraz mamy naszych uczniów otrzymały od panów życzenia oraz specjalne dedykacje muzyczne zaprezentowane na uroczystym apelu. Koncert Życzeń prowadził pan Michał i Pan Tomek. Po dedykacjach  muzycznych wystąpił gość specjalny Zuzanna z przepięknym, występem tanecznym.
Pani Kasia Siwak prowadziła muzyczną oprawę uroczystości. Organizacyjnie  pomagali pani Ania J. oraz uczniowie zaangażowani w pracę Samorządu Uczniowskiego z opiekunami.
news: dzienkobiet23.jpeg
===>>  Więcej zdjęć - kliknij w foto  <<===
Dzień Myśli Braterskiej 2023
2022-2023
      22 lutego to wyjątkowy dzień dla harcerek i harcerzy z całego świata. Obchodzony wtedy jest Dzień Myśli Braterskiej, w którym łączymy się myślami z naszymi druhnami i druhami z całego świata. Nasza drużyna harcerska również świętowała ten dzień w szczególny sposób. Pod kierunkiem dh Tereni, dh Ani i p. Kasi harcerze przygotowali pyszne ciasteczka oraz kartki, którymi obdarowali uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły, dh. Tomek przeprowadził musztrę oraz wspólnie utrwaliliśmy okrzyki i pieśni harcerskie. Z niecierpliwością czekamy na kolejny Dzień Myśli Braterskiej i serdecznie pozdrawiamy harcerską brać z całego świata!
Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!
news: dmb2023.jpg
==>> zdjęcia - kliknij powyższą fotografię <<==
,,Kampania Kolejowe ABC II" - wręczenie nagród za udział w konkursie
2022-2023
    Najmłodsi uczniowie z klas p. Anny Jaworskiej i p. Sylwii Słoty otrzymali nagrody pocieszenia za udział w ogólnopolskim programie ,,Kampania Kolejowe ABC II"   konkurs ,,Kierunek - Bezpieczeństwo" realizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego. Uczniowie wykonali makiety  i prace plastyczne zgodne z regulaminem konkursu, a przy okazji poznali postać bardzo  sympatycznego Rogatka, który wprowadził uczniów w zasady  bezpiecznego zachowania się podczas korzystania z transportu kolejowego.  Uczestnicy  i wychowawczynie już przygotowują się do kolejnej edycji
news: kolejoweabc.jpeg
  ===>> Więcej zdjęć w galerii - aby zobaczyć proszę kliknąć w powyższe foto <<===
Bal karnawałowy
2022-2023
    Dziś w naszej szkole odbył sie bal karnawałowy. Uczniowie wcielili się w różne postacie bajkowe:  królewny, księżniczki, wróżki, misie, koty, krówki, tygrysy, lekarza czy policjanta. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i  konkursach, a skoczna, rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.
 Królową balu została Amelia W. a królem Marcin L. 
Wszystkim zabawom towarzyszyła radość i wiele uśmiechów, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Walentynki
2022-2023
    💗 Walentynki

 W naszej szkole z tej okazji tradycyjnie działa poczta walentynkowa. Dziewczęta i chłopcy wysyłają sobie nawzajem kartki z życzeniami. Oprócz poczty walentynkowej uczniowie i nauczyciele mogli skorzystać z  wróżb miłosnych ukrytych w czerwonych balonach, przekłuwać serce z imionami, a także stworzyliśmy wspólnie pełen pozytywnej energii łańcuch walentynkowych serc. Wszystko w miłej atmosferze i przy  nastrojowej, miłosnej muzyce.

Uroczyste pożegnanie Pani dyrektor Grażyny Sawickiej
2022-2023


news: mecz2.jpg

Jasełka szkolne...
2022-2023news: straz02.jpg
17 Drużyna Harcerska NS im. J. Korczaka dzieli się Betlejemskim Światłem Pokoju
2022-2023


Dziś przedstawiciele 17 Drużyny Harcerskiej NS im. J. Korczaka odwiedzili Starostwo Powiatowe w Żninie oraz Ban Spółdzielczy Pałuki w Żninie.
Celem wizyty było jak co roku przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju na ręce Pana Starosty Żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka oraz Wicestarosty Pana Andrzeja Hłonda.
Harcerze opowiedzieli przebieg wyprawy do Zakopanego, gdzie odbywał się Ogólnopolski Zlot oraz przebieg przekazania - Światło zostało przekazane polskim harcerzom przez słowackich skautów w Popradzie. Nasza drużyna przejęła je od Komendantki Chorągwi Kujawsko Pomorskiej Druhny hm Beaty Bardzińskiej podczas spotkania w drodze powrotnej.

news: skroconelekcje.jpg
===>  Więcej zdjęć - proszę kliknąć w foto powyżej  <===
Strona 3 z 57 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2021/2022
kontakt:
jawor.antom@gmail.com