STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 01-10-2022 07:40:14

Oferta zajęć dla dzieci z diagnozą autyzmu

FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza"

Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

Zbiórka środków opatrunkowych
news: zbiorka.jpeg

W związku z zaistniałą sytuacją za naszą wschodnią granicą pragniemy włączyć się w akcję niesienia pomocy tym, którzy ucierpieli w wyniku działań wojennych na terenie Ukrainy.

Do 11 marca organizujemy zbiórkę środków opatrunkowych, które zostaną przekazane do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Żninie i wysłane do potrzebujących.

Możecie przynosić je do sali 36 lub 04.

Koordynatorkami zbiórki są panie: Dominika Hutek i Karolina Pejka

Zabawa karnawałowa
2021-2022
Zabawa karnawałowa trwa !!! Do swej sali zaprasza pani Kasia poszczególne klasy.

news: karnawal2022.jpg

W imieniu uczniów i nauczycieli ZSS chcielibyśmy serdecznie podziękować za życzliwość i dobrą wolę oraz udzieloną pomoc i ofiarowanie słodyczy na bal karnawałowy.

Dziękujemy bardzo pani Danucie i Sławomirowi  Cholewińskim -  Piekarnia Cholewińscy Damasławek, pani Magdalenie Czapiewskiej-Bartush -firma Pełna Parą, pani Teresie Mróz oraz państwu Jędrzejczak- Sklep ABC Paw-Mar sp.j Jędrzejczak w Janowcu Wlkp.

Otrzymane wsparcie traktujemy jako wyraz poparcia dla naszej pracy i motywacje do dalszego wspólnego działania.

INFORMACJA PAŃSTWOWEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO W ŻNINIE

Bezpieczne ferie
2021-2022Bezpieczne ferie ❄⛸🛷🎿
Dziś uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez strażaków z  Powiatowiatowej  Komendy Straży Pożarnej w Żninie z ratowania na lodzie. Celem zajęć było zapoznanie dzieci i młodzieży z technikami ratowania tonących pod lodem. Uczniowie nabyli praktycznych umiejętności udzielania pomocy i w razie potrzeby będę potrafili tą wiedzę wykorzystać w sytuacjach niezpiecznych podczas ferii zimowych. Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w zajęciach organizatorzy akcji: Magdalena Czaplicka i Dominika Piechowiak- Jasińska.
news: bezpieczneferie2022.jpg

Harcerze kolędują

Kiermasz bożonarodzeniowy

Bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny.

15 grudnia 2021r w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny przygotowany przez uczniów kl. I, II, III Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do pracy. Prace powstały podczas zajęć przy pomocy nauczycieli. Podczas kiermaszu można było podziwiać prace rękodzielnicze wykonane różnymi technikami.

news: kiermaszbozonarodzeniowy2021.jpeg

Więcej foto - kliknij w zdjęcie powyżej

II miejsce w XVII Powiatowym Konkursie PAŁUCKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA
2021-2022

Gratulacje dla naszej uczennicy! Maja Kujawa zdobyła II miejsce w XVII Powiatowym Konkursie PAŁUCKA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA im. Eugeniusza Izdebskiego /Kategoria - młodzież 13 - 16 lat/. Praca wykonana pod kierunkiem n-la Janiny Witkowskiej.

news: konkurspaluckaszopka.jpeg

Wyjazd harcerzy 17 Drużyny ZHP NS im. J. Korczaka po Betlejemskie Światło Pokoju 2021
2021-2022
Spacerując uliczkami Zakopanego harcerze odwiedzili także ważne miejsce na mapie tego miasta - cmętarz na Pęksowym Brzysku.

Harcerze byli pod opieką dh. phm. Teresy Paradowskiej - organizatorki przedsięwzięcia oraz dh. Anny Wojciechowskiej, dh. Anny Jaworskiej oraz dh. pwd. Tomasza Jaworskiego, którzy składają serdeczne podziękowanie właścicielowi firmy PPH Handlomix Panu Krzysztofowi Wieczorkowi za umożliwienie podróży w komfortowych warunkach a Panu kierowcy Dawidiwi Dojasiowi za bezpieczne zrealizowanie trasy.

Choinka
2021-2022

W Mikołajki do naszej szkoły zawitała przepiękna choinka. Uczniowie ubrali ją własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Dzięki temu nabrała jeszcze więcej blasku i jest wyjątkowa.

news: choinka2021.jpg

Dziękujemy za podarowanie choinki Państwu Małgorzacie i Mateuszowi Goc, oraz wszystkim dzieciom za wzięcie udziału w dekorowaniu, a pracownikom obsługi za pomoc przy ustawieniu jej w budynku.

Zapach, który roznosi się po całej szkole wprowadził nas jeszcze bardziej w świąteczny nastrój!

Mikołajkowy Turniej w Piłkarzyki
2021-2022

6 grudnia odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej w Piłkarzyki. Organizatorem był p. Michał. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn dwu osobowych. Rywalizowano systemem brazylijskim do 2 przegranych meczy. Miejsce III zajęli Mikołaj K. z Dawidem W.

II miejsce Filip M z Bartoszem W.

Turniej wygrał Norbert Sz z Jackiem B.

Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz słodki poczęstunek.

news: mikolajkipilkarzykiturniej.jpeg
Spotkanie z Panią Policjant Katarzyną Leszczyńską – Krawczyk
2021-2022

17.11.2021 w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Policjant Katarzyną Leszczyńską – Krawczyk.
Uczniowie szkoły branżowe, przysposabiającej do pracy oraz uczniowie starszych klas szkoły podstawowej mieli możliwość wzięcia udziału w tych zajęciach. Głównym celem było przybliżenie uczniom takich zagadnień jak:
odpowiedzialność prawna nieletnich – poszerzenie zakresu świadomości,
konsekwencje prawne popełnianych wykroczeń i przestępstw,
uzależnienia i substancje odurzające oraz ich wpływ na życie i bezpieczeństwo nasze i innych.

Organizatorami spotkania były panie pedagog i psycholog we współpracy z opiekunami samorządu uczniowskiego. Wszystkim dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że dzięki takim akcjom będziecie odpowiedzialniej podejmowali decyzje dotyczące swoich zachowań.

Strona 3 z 52 < 1 2 3 4 5 6 > >>

Webdesign Tomasz Jaworski © 2021/2022