STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 18-08-2019 17:08:06
Nawigacja

STRONA GŁÓWNA

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

SAMORZĄD SZKOLNY

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Film nagrany przez rodziców uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Październik 2016
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Szlachetna paczka
WYDARZENIA 2018/2019

news: szlachetnapaczka2018.jpg
Uroczystość 100 lecia odzyskania niepodległości
WYDARZENIA 2018/2019
     W dniu 9 listopada społeczność szkolna uroczyście obchodziła Święto Odzyskania Niepodległości. Uczniowie pod opieką pani Teresy Paradowskiej oraz przy akompaniamencie pani Katarzyny Siwak przedstawili montaż słowno - muzyczny o tematyce patriotycznej. O godzinie 11.11 odśpiewany został hymn Polski czym szkoła włączyła się w uroczyste ogólnopolskie śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.
     Uczniowie pod kierunkiem pana Grzegorza Koziełka zaprezentowali latawce w ramach Szkolnego Dnia Latawca pt. „Biało-czerwona na niebie”.
news: 100lecieodzyskanianiepodleglosci.jpg
Kolejna edycja ogólnopolskiego programu "Śniadanie daje moc" w naszej szkole...
WYDARZENIA 2018/2019
8 listopada 2018r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji p.n. :ŚNIADANIE DAJE MOC" w ramach realizacji programu "ZDROWIE NA TALERZU". W tym dniu uczniowie naszej szkoły wspólnie z wychowawcami przygotowali zdrowe śniadanie. Odbyły się zajęcia edukacyjne, które miały na celu utrwalenie zdrowych nawyków żywieniowych, zapoznanie z zasadami piramidy zdrowia i wdrożenie ich w codzienne życie.
Koordynatorkami szkolnego programu są nauczycielki: M.Dytman. A.Kobusińska, J.Witkowska.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy przyłączyli się do akcji:
E. Ziółkowska kl.III podst.
K. Kurek kl. I-II podst.
E. Gadzińska kl. VI-VIII
W. Łożyńska kl. IV-VI auty.
T. Paradowska kl. I PDP
L. Kwaśniewska kl. II PDP
M. Dytman kl. I-III PDP
B. Urbanowska kl. I-II ż
J. Witkowska kl. VI,VII,VIII
A. Jaworska kl.III-IV-V
A. Mróz kl. IV-VIII
A. Szypowska kl. II, IV, VI podst.
M. Łukawska kl.IV, VI podst.
 Dziękujemy:)
news: sniadaniedajemoc2018.jpg
Program: Godność, Wolność, Niepodległość
WYDARZENIA 2018/2019

Ministerstwo Edukacji Narodowej zakwalifikowało wniosek Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie  na realizację programu Godność, Wolność, Niepodległość, ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021. Ze środków MEN zostaną sfinansowane zaplanowane we wniosku poniższe zadania. Kwota dotacji celowej z MEN wyniosła 10 tys. zł.

Powiat Żniński zapewnił środki finansowe na wkład własny, niezbędny do realizacji programu w kwocie 2,5 tys. zł.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej połączone otwarciem nowych pracowni w Zespole Szkół Specjalnych
WYDARZENIA 2018/2019
W dniu 16 października 2018 odbył się uroczysty apel poświęcony Dniu Edukacji Narodowej. Święto to zbiegło się w naszej szkole z otwarciem nowych pracowni kształcenia zawodowego.news: Swietoedukacjinarodowejj2018.jpg
Zlot harcerzy ZHP NS w Funce
WYDARZENIA 2018/2019

Zdjęcia ze zlotu można obejrzeć klikając w link w galerii oraz w ten tekst.
Monitoring

Monitoring w Zespole Szkół Specjalnych – dokumenty:

Zarządzenie nr 28/2018 z dnia 25 września 2018 r. w sprawie wprowadzenia regulaminu funkcjonowania, obsługi i eksploatacji monitoringu wizyjnego na terenie Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie.

Regulamin funkcjonowania i eksploatacji monitoringu wizyjnego na terenie Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie.

Klauzula informacyjna.

Nowe boisko wkrótce
WYDARZENIA 2018/2019W dniu 27 września 2018 roku w Departamencie Infrastruktury Sportowej Ministerstwa Sportu i Turystyki miała miejsce ocena formalno merytoryczna Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Wśród pozytywnie zaopiniowanych wniosków do dofinansowania znalazł się projekt Powiatu Żnińskiego na budowę 3 boisk wielofunkcyjnych na łączną kwotę 1,6 mln zł. Ministerstwo Sportu i Turystyki na budowę boisk przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łabiszynie, Zespole Szkół Specjalnych w Żninie i Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie przyznało dofinansowanie w kwocie 802 tys. zł.
Obiekty sportowe powstaną w 2019 roku.
Umowa na prace remontowe w Zespole Szkół Specjalnych podpisana
WYDARZENIA 2017/2018

Z wielką radością informujemy, że po podpisaniu w dniu 2 lipca 2018 roku umowy na wykonanie prac remontowych w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie w ramach projektu pn. “Modernizacja infrastruktury kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie” zostały wykonane w okresie od lipca do sierpnia prace remontowe w budynku szkoły. Umowę ze strony Powiatu Żnińskiego podpisali Andrzej Hłond – Wicestarosta Żniński i Edyta Szóstak-Ławińska – Członek Zarządu Powiatu. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu wynosi 670  032,59 zł, w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej to 569  527,70 zł. Wykonawcą prac remontowych była firma Marbud Mariusz Chęś z Oćwieki. W ramach tych środków wykonane zostały prace remontowe korytarzy, łazienek oraz 6 pracowni kształcenia zawodowego w zawodach pracownik pomocniczy obsługi hotelowej i pomocnik ślusarza. Dofinansowany został zakup wyposażenie m. in. w pomoce dydaktyczne i sprzęt komputerowy do pracowni: hotelarskiej, gastronomicznej, ślusarskiej i informatycznej w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie. Dzięki realizacji tegoż przedsięwzięcia poprawią się warunki kształcenia oraz stan infrastruktury edukacyjnej w żnińskiej placówce.

Bezpieczne wakacje
WYDARZENIA 2017/2018

Bezpieczne wakacje

29 maja uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w zajęciach promujących bezpieczne spędzanie czasu wolnego  nad wodą w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne wakacje”. Zajęcia zostały przeprowadzone we współpracy z KP PSP w Żninie i Pałuckim WOPR. Organizatorkami zajęć były nauczycielki: Magdalena  Czaplicka i Dominika Piechowiak-Jasińska.

news: kolazbezpiecznewakacje.jpg

„Nie daj się zaskoczyć-siła bezpieczeństwa”
WYDARZENIA 2017/2018

Od kwietnia do maja 2018 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie realizowane były zajęcia pozalekcyjne w ramach grantu oświatowego sponsorowanego przez Starostwo Powiatowe w Żninie – „Nie daj się zaskoczyć-siła bezpieczeństwa”. W ramach zajęć uczniowie dowiedzieli się, jak właściwie zachować się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Nabyli umiejętności w zakresie przestrzegania zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych, używania podręcznego sprzętu gaśniczego oraz przestrzegania zasad bhp w pracach polowych i w gospodarstwie rolnym.

Zajęcia realizowane były w formie teoretycznej i ćwiczeń praktycznych z użyciem specjalistycznego sprzętu ratowniczego i gaśniczego. Odbyły się również spotkania z zaproszonymi gośćmi (policjant, likwidator szkód KRUS, strażacy, ratownicy WOPR).

Zdobyte wiadomości i umiejętności pozwolą im na skuteczną interwencję jeśli staną się świadkami wypadku lub znajdą się w sytuacji zagrożenia.

Zajęcia prowadziły  nauczycielki Magdalena Czaplicka i Dominika Piechowiak-Jasińska.


news: kolage.jpg
Strona 4 z 41 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019
kontakt:
jawor.antom@gmail.com