STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 18-04-2024 17:54:59

Święta Majowe

news: dwotw23.jpg
Link do glaerii - kliknij w zdjęcie :))
GRATULACJE
2022-2023

W imieniu całej społeczności Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie składamy Pani Magdalenie Imbiorowskiej gratulacje z okazji wygrania konkursu na Dyrektora Szkoły.

Życzymy wielu sukcesów zawodowych, wymarzonej współpracy na każdym szczeblu, zdrowia, zapału, sił, cierpliwości, wytrwałości, radości i satysfakcji z pełnionej funkcji.

news: gratulacjedyr.jpg

Więcej foto w galerii - aby zobaczyć proszę kliknąć w zdjęcie powyższe...

Światowy Dzień Ziemi
2022-2023

Podczas świętowania Dnia Ziemi nie zabrakło zabaw muzyczno-ruchowych. Na uczniów czekała ścieżka sensoryczna z darów natury. Liczne zabawy ekologiczne oraz doświadczenia.

news: dzienziemi2023.jpg
Przypominamy, Dziś Dzrzwi Otwarte w ZSS

news: uratujzycie.jpg
Kabaret DPS z Tonowa gościnnie w ZSS w Żninie
2022-2023
W dniu dzisiejszym wystąpił dla nas gościnnie kabaret To i Owo z DPS w Tonowie. Serdecznie dziękujemy artystom.
===>>  Zdjęcia z wydarzenia aby zobaczyć więcej kliknij w foto poniżej  <<===
news: funka22.jpg
Kiermasz Wielkanocny 2023
2022-2023
Dziś w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny
🐣🐣
ozdoby wykonane przez uczniów szkoły PDP jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem
🙂
news: kiermaszwielkanoc2023.jpg
Więcej foto - kliknij w zdjęcie
Dzień Kolorowej Skarpetki
2022-2023

==>>  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć - proszę kliknąć zdjęcia poniżej  <<==

news: os.jpg
Drzwi Otwarte w ZSS

news: uratujzycie.jpg

“Ósmego marca, marcowy wiatr
z odświętną miną do miasta wpadł.
Wpadł do kwiaciarni przed ósmą tuż
i kupił bukiecik z tysiąca róż."

Również w naszej szkole w dniu dzisiejszym odbyły się uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Uczennice, wszystkie pracujące panie oraz mamy naszych uczniów otrzymały od panów życzenia oraz specjalne dedykacje muzyczne zaprezentowane na uroczystym apelu. Koncert Życzeń prowadził pan Michał i Pan Tomek. Po dedykacjach  muzycznych wystąpił gość specjalny Zuzanna z przepięknym, występem tanecznym.
Pani Kasia Siwak prowadziła muzyczną oprawę uroczystości. Organizacyjnie  pomagali pani Ania J. oraz uczniowie zaangażowani w pracę Samorządu Uczniowskiego z opiekunami.
news: dzienkobiet23.jpeg
===>>  Więcej zdjęć - kliknij w foto  <<===
Dzień Myśli Braterskiej 2023
2022-2023
Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!
news: dmb2023.jpg
==>> zdjęcia - kliknij powyższą fotografię <<==
,,Kampania Kolejowe ABC II" - wręczenie nagród za udział w konkursie
2022-2023