STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · Kontakt 25-10-2020 14:42:26
Nawigacja

STRONA GŁÓWNA

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Boże Narodzenie w naszej szkole
WYDARZENIA 2006/2007

22 grudnia w naszej szkole już od samego rana można było czuć atmosferę zbliżających się Świąt. Wszystko za sprawą odbywających się tego dnia szkolnych Jasełek Bożonarodzeniowych.

W niecodzienne role wcielili się uczniowie – ci najmłodsi, ze szkoły podstawowej i starsi – ze szkoły zawodowej i gimnazjum (razem 28 osób). Grupa młodzieży przygotowywała się do występu pod czujnym okiem nauczycieli – pani Violetty Czekaj, Katarzyny Kurek, Katarzyny Gwiazdy, Elżbiety Ziółkowskiej, Katarzyny Siwak.

Edukacja zdrowotna – program profilaktyczny pt.: ,,Zdrowie na talerzu”
WYDARZENIA 2006/2007

Edukacja zdrowotnaprogram profilaktyczny pt.: ,,Zdrowie na talerzu, opracowany dla uczniów szkoły podstawowej, ma na celu dostarczanie dzieciom wiedzy na temat: prawidłowego odżywiania się i kształtowania w nich pozytywnych postaw wobec wartości zdrowia.

Bezpieczna droga!!!
WYDARZENIA 2006/2007
Wychowanie komunikacyjne – bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły, jest bardzo istotnym elementem edukacji komunikacyjnej dzieci i młodzieży. Opracowany i realizowany od 2003 roku w naszej placówce projekt ,,Bezpieczna droga”, ma na celu kształtowanie w naszych uczniach - świadomego użytkownika ruchu drogowego.

 

 

Zlot - „Złoty Liść Jesieni"
WYDARZENIA 2006/2007

Dnia 30 września 2006 r grupa uczennic z naszej szkoły wraz z opiekunkami: Elżbietą Ziółkowską i Aleksandrą Przywara pojechała na Wojewódzki XXXII zlot „Złoty Liść Jesieni”, który odbył się w Modzerowie. Po przyjeździe na miejsce nasza grupa została przywitana przez organizatora Zlotu – panią Ewę Kwasek. Później dziewczęta udały się na występy, gdzie przedstawiły program słowno – muzyczny: „Barwy jesieni naszego środowiska”. Uczennice przygotowały też pracę plastyczną o tej samej tematyce.

Akcja: Sprzątanie Świata 2006
EKOLOGIA15 września cała społeczność szkolna przyłączyła się do akcji „Sprzątanie Świata”, która w tym roku przebiegała pod hasłem „świat sam sobie nie da rady, szeregujmy więc odpady”.
Konieczność prowadzenia selektywnej gospodarki odpadami, uczniom naszej placówki nie jest obca, bowiem już od trzech lat zbieramy baterie i makulaturę.
Wiemy, że nasze działania chociaż w minimalny sposób przyczyniają się do ochrony środowiska!
Bądź widoczny na drodze!
WYDARZENIA 2005/2006

W listopadzie 2005r nastąpiło podsumowanie szkolnej akcji pt: „Bądź widoczny na drodze”. Koordynatorami akcji były: mgr Janina Witkowska i mgr Małgorzata Dytman.

Jasełka 2005
WYDARZENIA 2005/2006

Dnia 22 grudnia odbyło się szkolne spotkanie jasełkowe. Program artystyczny przygotowany został przez uczniów Gimnazjum pod kierunkiem pań: mgr Anny Mróz, mgr Elżbiety Ziółkowskiej, mgr Katarzyny Gwiazdy, mgr Aleksandry Kobusińskiej.

Spotkanie wigilijne pracowników szkoły
WYDARZENIA 2005/2006

Dnia 21 grudnia odbyła się szkolna wigilia. Na zaproszenia pana dyrektora Grzegorza Koziełka przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz byli pracownicy naszej placówki przebywający obecnie na emeyturze.

Apel upamiętniający śmierć Ojca Świętego
WYDARZENIA 2005/2006W dniach 5.04 i 7.04 w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z pierwszą rocznicą śmierci Jana Pawła II. W uroczystym apelu wzięła udział cała społeczność naszej szkoły oraz zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Żninie.
Turnus rehabilitacyjny w Zakopanem
WYDARZENIA 2005/2006

W dniach od 3 do 16 maja 2006 grupa uczniów z rodzicami oraz opiekunami: Anną Jaworską i Aleksandrą Kobusińską przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Zakopanem.

Dzień Mamy w naszej szkole...
WYDARZENIA 2005/2006

W dniu 25 maja odbyła się uroczystość dla Mam z okazji ich święta. Uczniowie przygotowali słodki poczęstunek. Sami upiekli placki w ramach zajęć z gospodarstwa domowego. Na zajęciach plastyczno-technicznych przygotowali kwiaty, laurki i serduszka, które wręczyli swoim Mamom. Mamy były wzruszone, a dzieciaki dumne ze swojego występu.

Strona 45 z 46 << < 42 43 44 45 46 >
Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2019/2020
kontakt:
jawor.antom@gmail.com