XII Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Biegach Przełajowych w Strzelnie
Dodane przez tj dnia 25.03.2011 10:45:14
Dnia 23 marca 2011 r. w Strzelnie odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Biegach Przełajowych. Szkołę naszą reprezentowali: Agnieszka Drzażdżyńska, Anna Baranek, Bartłomiej Stachowski, Rafał Piechowiak, Sebastian Ciaciuch, Jacek Mikołajczak.
    Zawodnicy zmagali się w ciężkich warunkach na specjalnie przygotowanej trasie biegu.

Drużynowo reprezentacja naszej szkoły zdobyła wysoką III lokatę - za co otrzymała Puchar Burmistrza Strzelna.
    W klasyfikacji indywidualnej Mistrzem Województwa w kategorii chłopcy młodsi został Sebastian Ciaciuch.
    W biegu o Pluszowego Misia na III pozycji uplasował się Bartłomiej Stachowski.

WSZYSTKIM SPORTOWCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY  !!!