Zajęcia terenowe w Skarbienicach
Dodane przez tj dnia 14.04.2008 13:10:23
Zajęcia terenowe – Nadrzędnym celem edukacji przyrodniczo – ekologicznej jest poznawanie związków i zależności człowieka ze środowiskiem. Ma to na celu wykształcenie w uczniach postaw przyjaznych środowisku. Realizując zajęcia w ramach grantu oświatowego Szkolnego Koła Młodego Ekologa, tym razem gościliśmy w Gospodarstwie Agroturystycznym Państwa Siadaków w Skarbienicach.
Rozszerzona zawartość newsa
Zajęcia terenowe – Nadrzędnym celem edukacji przyrodniczo – ekologicznej jest poznawanie związków i zależności człowieka ze środowiskiem. Ma to na celu wykształcenie w uczniach postaw przyjaznych środowisku.
Realizując zajęcia w ramach grantu oświatowego Szkolnego Koła Młodego Ekologa, tym razem gościliśmy w Gospodarstwie Agroturystycznym Państwa Siadaków w Skarbienicach. Lokalizacja gospodarstwa (jezioro oraz różnorodność roślin), pozwala poznawać i badać bogactwo przyrody w jej naturalnym środowisku, co pobudza uczniów do podejmowania działań mających na celu ochronę i zapobieganie dewastacji środowiska. Po zakończonych zajęciach przyszedł czas na relaksację – muzykę i ognisko! Images: kolkoekologskarbienic1.jpg

Images: kolkoekologskarbienic2.jpg

Images: kolkoekologskarbienic3.jpg

Images: kolkoekologskarbienic4.jpg