Warsztaty - rozpoznawanie i rozładowywanie emocji
Dodane przez tj dnia 08.11.2016 14:04:50

 W związku z realizacją przedsięwzięć z zakresu profilaktyki  zdrowia psychicznego oraz zapobieganiu uzależnieniom Starostwo Powiatowe w Żninie wraz z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną  w Żninie, Zespołem Szkół Specjalnych oraz  Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną organizuje cykl warsztatów integracyjnych. Grupą docelową są uczniowie  z VI klas wybranych szkół podstawowych oraz gimnazjum. Celem spotkań jest kształtowanie umiejętności wyrażania swoich uczuć i wyrażania ich w konstruktywny sposób oraz zdobycie wiedzy na temat więzi interpersonalnych.

Pierwsze z cyklu spotkań odbyło się czwartego listopada br. w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie. Tematyka warsztatów obejmowała Trening Rozładowywania Agresji i Emocji, który poprowadzili psycholodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żninie oraz psycholog i pedagodzy z Zespołu  Szkół Specjalnych w Żninie.

Na pierwszego grudnia br. zaplanowano Trening relaksacji prowadzony przez wykwalifikowanego terapeutę z Bydgoskiego Ośrodka Rehabilitacji Terapii Uzależnień i Profilaktyki a ósmego grudnia br. odbędzie się Świąteczne Spotkanie Integracyjne prowadzone przez nauczycieli Zespołu Szkół Specjalnych.


Foto znajduje się tutaj - proszę kliknąc w tekst !